Zakłady
Jednostki
- Jednostki
- Zakłady
O nas
Zakład Diagnostyki Obrazowej NSSU
Zakład Diagnostyki Obrazowej NSSU w Krakowie jest pełnoprofilową, w pełni integralną jednostką realizującą wysoko specjalistyczne procedury diagnostyczno-zabiegowe wykonywane z użyciem zaawansowanych technik wizualizacyjnych.
Wchodzące w skład Zakładu pracownie, a mianowicie: Pracownia Angiografii i Radiologii Interwencyjnej, Tomografii Komputerowej, Rezonansu Magnetycznego, Radiologii Konwencjonalnej oraz Diagnostyki Obrazowej Piersi wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny oferują szeroki wachlarz badań z zakresu diagnostyki obrazowej oraz radiologii interwencyjnej. W jednostce wykonywane są między innymi:
- diagnostyka i leczenie ostrych udarów mózgu, zarówno krwotocznych jak i niedokrwiennych,
- zabiegi z zakresu onkologii - paliatywne wspomagające leczenie podstawowe, a w wybranych przypadkach także ostateczne, zastępujące leczenie operacyjne
- badania w zakresie profilaktyki podstawowej jak i pogłębionej Programu Profilaktyki Raka Piersi.
Jednostka dysponuje nowocześnie wyposażonymi multimedialnymi salami seminaryjno-wykładowymi, służącymi zarówno studentom medycyny jak i szkolącym się lekarzom. Zakład Diagnostyki Obrazowej to wyspecjalizowany ośrodek z doświadczonym zespołem specjalistów radiologów wykorzystujących w pełni potencjał i możliwości Szpitala Uniwersyteckiego.
Działalność
Zakład Diagnostyki Obrazowej NSSU
Pracownia RTG
Zlokalizowana jest w budynku przy ul. Jakubowskiego 2 – badania wykonywane są przy pomocy dwóch aparatów mobilnych jedynie dla potrzeb oddziałów klinicznych.
Badania wykonywane są w systemie radiografii cy PRACOWNI frowej pośredniej. Dokumentacja zdjęciowa wykonywana jest w postaci cyfrowej na płytach CD-R.
Pracownia Diagnostyki Obrazowej Piersi
- ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
- tel. (012) 400 14 40
- Kierownik: dr hab. n. med. Elżbieta Łuczyńska
Badania wykonuje się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00.
Utworzona w 2019 roku Pracownia zajmuje się kompleksową diagnostyką chorób piersi zaczynając od podstawowej metody jaka jest mammografia cyfrowa, przez USG, tomosyntezę i mammografię spektralną ze wzmocnieniem kontrastowym, rezonans magnetyczny piersi (MRI, współpracując z Zakładem Rezonansu) aż do diagnostyki inwazyjnej czyli biopsji. Nowoczesny sprzęt zapewnia wysoką jakość wykonywanych badań oraz możliwość cyfrowej archiwizacji. Jako jeden z niewielu ośrodków dysponujemy najnowocześniejszym stołem do biopsji stereotaktycznych pod kontrola mammografii a także wykonujemy wysokospecjalistyczne procedury jakimi są biopsje pod kontrolą MRI.
Pracownia prowadzi badania pacjentek w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi NFZ zarówno w ramach etapu podstawowego którym jest darmowa mammografia dla Pań w wieku 50-69 lat a także etapu pogłębionego w którym uzupełniamy diagnostykę pacjentów u których w etapie podstawowym zostały stwierdzone nieprawidłowości.
Wykonywane procedury:
- mammografia cyfrowa
- mammografia celowana
- tomosynteza (DBT)
- mammografia sepektralna ze wzmocnieniem kontrastowym (CESM)
- ultrasonografia (USG)
- opisy badań MRI piersi
- biopsja cienkoigłowa (BACC)
- biopsja gruboigłowa (BGI)
- biopsja wspomagana próżnią (VAB) pod kontrolą USG/mammografii/MRI
- zakładanie igieł lokalizacyjnych przed zabiegiem
- zakładanie znaczników do guza przed chemiotrapią
- konsultacje badań obrazowych piersi
Pracownia dysponuje przestronną poczekalnią z toaletą oraz indywidualnymi przebieralniami dla pacjentek w celu zapewnienia intymności pacjentom.
Pracownia angiografii i radiologii interwencyjnej
Pracownia Angiografii i Radiologii Interwencyjnej:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 15 11
Kierownik: dr n. med. Paweł Brzegowy
Badania wykonuje się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-13:00. W pozostałych godzinach Pracownia pełni dyżur „pod telefonem”.
Pracownia została założona w roku 1977 jako pierwsza w regionie Polski Południowo-Wschodniej. Wyposażona jest w nowoczesny cyfrowy angiograf, pracujący w systemie subtrakcji cyfrowej (DSA). Możliwe jest wykonywanie na nim tzw. badań rotacyjnych dzięki, którym otrzymujemy trójwymiarową rekonstrukcję obrazów, szczególnie przydatną przy ocenie malformacji naczyniowych. Akwizycja obrazów wykonywana jest przy pomocy tzw. płaskiego, cyfrowego panelu obrazowego. Dodatkowa opcja tzw. DynaCT pozwala na wykonywanie badań, których obrazy są zbliżone do tych uzyskiwanych w tomografii komputerowej. Umożliwia to na jednoczasowe uzyskiwanie dodatkowych informacji o operowanej zmianie bez konieczności przenoszenia chorego pacjenta do Pracowni Tomografii Komputerowej. Ponadto system wyposażony jest w dodatkową stację komputerową służącą do zaawansowanej obróbki danych obrazowych.
Dokumentacja wykonywana jest w formie cyfrowej na płytach CD-R (z nagraną przeglądarką). Dla jednostek SU obrazy dostępne są w sieci Intranet po wcześniejszym zalogowaniu się.
Pracownia wykonuje diagnostyczne badania angiograficzne oraz procedury lecznicze z zakresu radiologii interwencyjnej.
Wykonywane procedury:
- pełny zakres badań diagnostycznych (angiografii), za wyjątkiem badań naczyń wieńcowych;
- zabiegi z zakresu neuroradiologii interwencyjnej – embolizacje tętniaków i malformacji tętniczo-żylnych naczyń mózgowych oraz udrażnianie tętnic mózgowych w udarach niedokrwiennych;
- zabiegi embolizacji tętniaków i malformacji tętniczo-żylnych naczyń obwodowych;
- zabiegi embolizacji guzów nowotworowych jako postępowanie paliatywne i przedoperacyjne;
- zabiegi chemoembolizacji nieoperacyjnych guzów pierwotnych i przerzutowych wątroby;
- zabiegi embolizacji naczyń obwodowych w leczeniu krwawień na tle urazów, procesów nowotworowych i innych;
- zabiegi poszerzania zwężonych lub zamkniętych odcinków naczyń z implantacją stentów (angioplastyka);
- zabiegi interwencyjne na drogach moczowych i przewodzie pokarmowym;
- zabiegi implantacji cewników i portów naczyniowych do chemioterapii;
- zabiegi implantacji filtrów żylnych w prewencji zatorowości płucnej;
Wszystkie badania diagnostyczne i procedury zabiegowe wykonywane są wyłącznie u pacjentów hospitalizowanych.
WAŻNE
- Posiadana aparatura jest przystosowana dla Pacjentów o wadze ciała nie przekraczającej 120kg.
- Pracownia wymaga aktualnego wyniku eGFR lub poziomu kreatyniny w surowicy krwi .
W przypadku wątpliwości co do przeciwwskazań lekarz Pracowni kierując się względami bezpieczeństwa, może odmówić wykonania badania. Wówczas następny termin badania może być ustalony po wyjaśnieniu wątpliwości.
Pracownia Tomografii Komputerowej
Pracownia Tomografii Komputerowej
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 14 42; (012) 400 14 43
Godziny pracy: 7.30-15.00
Kierownik: lek. med. Anna Grochowska
Badania planowe wykonuje się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00.
Informacja o terminach badań, rejestrowanie badań i wydawanie wyników odbywa się w Rejestracji.
Pracownia wyposażona jest w spiralny, wielorzędowy aparat TK co pozwala, oprócz standardowych badań, na:
- wykonywanie angiografii TK ( angio TK)
- diagnostykę płuc i struktur kostnych w opcji wysokiej rozdzielczości (HRCT)
- obrazowanie perfuzji mózgu,
- pod kontrolą TK wykonuje się biopsje aspiracyjne cienkoigłowe (BAC) a także biopsje stereotaktyczne OUN.
Dodatkowe konsole umożliwiają otrzymywanie obrazów diagnostycznych w rekonstrukcjach wielopłaszczyznowych, wzdłuż zadanej krzywej, w trójwymiarowych rekonstrukcjach oraz w opcji wirtualnej endoskopii.
Kilka informacji o Tomografii Komputerowej (TK):
-Tomografia komputerowa służy do uwidaczniania warstw ciała ludzkiego. Aparaturę do wykonywania TK wprowadzono do szpitali w roku 1973. Stała się ona techniką obrazowania, bez której współczesna medycyna - diagnostyka obrazowa nie może się już obyć.
-Pacjent na planowe badanie powinien zgłosić się na czczo / należy zażyć leki w dnu badania oraz dobrze być nawodnionym – należy wypić niegazowane płyny ; soki , woda, herbata / .
Podczas badania krążąca wokół badanej części ciała /w gantry/ lampa rentgenowska aparatu emituje wiązki promieniowania rtg /X/, które przechodzą przez badaną cześć pacjenta pod różnymi kątami ulegając osłabianiu a następnie padają na detektory. Na podstawie pomiarów gęstości osłabiania promieniowania komputer tworzy obrazy poprzecznych przekrojów ciała pacjenta uwidaczniając z dużą dokładnością tkanki i strukturę narządów. Pacjent nie powinien się poruszać, gdyż powoduje to powstawanie artefaktów ruchowych i utrudnia ocenę powstałego badania / obrazów/. Dla dokładniejszej oceny, badania wykonuje się z zastosowaniem środków kontrastowych - cieniujących,/ tzw. kontrasty/, podawanych w trakcie badania dożylnie albo stosowane doustnie i/lub doodbytniczo przed badaniem.
Dokumentację obrazową badania pacjent otrzymuje w postaci cyfrowej na płytach CD-R (z nagraną przeglądarką). Dla jednostek SU obrazy dostępne są w sieci Intranet po wcześniejszym zalogowaniu się.
WAŻNE:
- Posiadana aparatura jest przystosowana dla Pacjentów o wadze ciała nie przekraczającej 120kg.
- Pracownia wymaga aktualnego wyniku eGFR lub poziomu kreatyniny w surowicy krwi w przypadku badań z dożylnym podaniem środka kontrastowego.
- W przypadku pacjentów, u których były już uprzednio przeprowadzane badania tomografii komputerowej pracownia wymaga dostarczenia badań obrazowych oraz ich wyników.
W przypadku wątpliwości co do przeciwwskazań lekarz Pracowni kierując się względami bezpieczeństwa, może odmówić wykonania badania. Wówczas następny termin badania może być ustalony po wyjaśnieniu wątpliwości.
Pracownia rezonansu magnetycznego
Pracownia wykonuje badania MR dla oddziałów SU w Krakowie oraz dla pacjentów ambulatoryjnych ze skierowaniem w ramach NFZ. Wykonuje również badania w ramach projektów naukowych i badań klinicznych.
Pracownia MR została uruchomiona w roku 1998 jako pierwsza w regionie Polski Południowo-Wschodniej. Mieści się obecnie w budynku CUMRiK (ul. Kopernika 50). Pracownia dysponuje wysokiej klasy systemem do rezonansu magnetycznego o natężeniu pola 1,5 T. Umożliwia on obrazowanie, a także wykonywanie szeregu bardzo zaawansowanych badań MR. Opracowywanie wyników umożliwiają diagnostyczne stacje komputerowe, na których pracują lekarze specjaliści radiolodzy i fizycy medyczni.
Aparat jest bogato wyposażony (dedykowane cewki, automatyczna strzykawka przystosowana do pracy w polu magnetycznym, automatyczny przesuw stołu), a także oprogramowany, co pozwala na wykonywanie, oprócz podstawowych, także szeregu badań specjalistycznych:
ˇ angiografia bez środków kontrastowych
ˇ angiografia z podaniem środków kontrastowych (ze strzykawki automatycznej)
ˇ angiografia obwodowa z podaniem środka kontrastowego (strzykawka automatyczna, automatyczny przesuw stołu)
ˇ angiografia obwodowa bez podania środka kontrastowego
ˇ cholangiopankreatografia MR (MRCP) - badanie MR dróg żółciowych i trzustkowych bez podania środków kontrastowych
ˇ mammografia MR
ˇ badania MR ciężarnych (diagnostyka wad rozwojowych płodu)
ˇ zaawansowana diagnostyka stawów
ˇ badanie przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego
ˇ badanie perfuzyjne mózgu (z i bez środka kontrastowego)
ˇ badanie dyfuzyjne mózgu z traktografią
ˇ badania kardiologiczne MR (morfologia, czynnościowe, perfuzyjne, w technice tzw. opóźnionego wzmocnienia)
ˇ spektroskopia protonowa mózgu (HMRS)
ˇ spektroskopia fosforowa mózgu (PMRS)
ˇ spektroskopia fosforowa mięśni i wątroby (PMRS)
ˇ czynnościowe obrazowanie mózgu (fMRI)
Diagnostyczne stacje komputerowe pozwalają na przekształcanie danych obrazowych oraz otrzymywanych w badaniach spektroskopowych i czynnościowych. Oprócz klasycznych przekrojów można otrzymać obrazy trójwymiarowe oraz w opcji wirtualnej endoskopii naczyń, dróg żółciowych i moczowych czy układu komorowego mózgu.
Całkowicie nowe możliwości stwarzają:
- Spektroskopia MR, która pozwala na przedstawienie patologii na poziomie metabolizmu, kiedy brak jest jeszcze zmian w obrazach morfologicznych. System umożliwia wykonywanie badań w opcji spektroskopii protonowej (HMRS) a także fosforowej (PMRS).
- Funkcjonalne obrazowanie MR (fMRI) mózgu, które umożliwia identyfikację ośrodków neuronalnych, odpowiedzialnych za czynności takie jak poruszanie kończynami, mowa, widzenie czy funkcje wyższe. Pozwala także na tzw. mapowanie przed zabiegami neurochirurgicznymi - ocenia się wzajemny stosunek guza do ośrodków neuronalnych odpowiadających za określone czynności w celu minimalizacji następstw zabiegu.
- Dyfuzja MR z traktografią pozwalającą na prezentację dróg nerwowych
Dokumentacja obrazowa rejestrowana jest w postaci cyfrowej na płytach CD-R (z nagraną przeglądarką). Dla jednostek SU obrazy dostępne są w sieci Intranet po wcześniejszym zalogowaniu się.
WAŻNE
- Posiadana aparatura jest przystosowana dla Pacjentów o wadze ciała nie przekraczającej 120kg.
- Pracownia wymaga aktualnego wyniku eGFR lub poziomu kreatyniny w surowicy krwi w przypadku badań z dożylnym podaniem środka kontrastowego.
- W przypadku posiadania elementów metalowych w ciele, konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o możliwości przeprowadzenia badania MR w systemie wysokopolowym.
W przypadku wątpliwości co do przeciwwskazań lekarz Pracowni kierując się względami bezpieczeństwa, może odmówić wykonania badania. Wówczas następny termin badania może być ustalony po wyjaśnieniu wątpliwości.
Usługi medyczne
Zakład Diagnostyki Obrazowej NSSU
Rejestracja
Ustalanie terminów badań, rejestrowanie w dniu badania i wydawanie wyników odbywa się bezpośrednio w Rejestracji.
Rejestracja PRACOWNI TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ I PRACOWNI ANGIOGRAFII I RADIOLOGII INTERWENCYJNEJ
Pracownia Tomografii Komputerowej
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 14 42; (012) 400 14 43
Godziny pracy: 7:30-18:00
Kierownik: lek. med. Anna Grochowska
Rejestracja PRACOWNI REZONANSU MAGNETYCZNEGO
Pracownia Rezonansu Magnetycznego:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
Rejestracja: tel. (012) 400 14 41
Godziny pracy: 7:00-18:00
Kierownik: dr n. med. Amira Bryll
Pracownia USG:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 14 22
Godziny pracy: 7:00-14:30
Kierownik: dr n. med. Lilianna Podsiadło
Pracownia Diagnostyki Obrazowej Piersi:
ul. Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków, Budynek B, parter, wejście nr 5
Rejestracja:
poniedziałek, środa, czwartek piątek: godz. 7:00-14:30
wtorek: godz. 7:00-18:00
Badania wykonuje się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00.
Kierownik: prof. dr hab. med. Elżbieta Łuczyńska
Pracownia Angiografii i Radiologii Interwencyjnej:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 15 11
Kierownik: dr n. med. Paweł Brzegowy
Wyniki badań
Wyniki badań pacjentów z poradni odbiera się osobiście lub z upoważnieniem po upływie 5 dni roboczych od daty badania.
Wyniki badań pacjentów z oddziału odbiera się po upływie 3 dni roboczych od daty badania.
Dla lekarza
Lekarz kierujący Pacjenta do badania powinien zapoznać się z Formularzem Informacyjnym dla Lekarza i pomóc Pacjentowi wypełnić Formularz dla Pacjenta.
Istnieje możliwość przesyłania skierowań faxem (numery poszczególnych pracowni podane w zakładce struktura/rejestracja - akceptowane tylko wypełnione pismem maszynowym!)
Skierowanie na BAC pod kontrolą TK 164 KB - 18.09.2019 11:31 Pobierz
Skierowanie na badanie MR 146 KB - 18.09.2019 11:31 Pobierz
Skierowanie na badanie naczyniowe lub zabieg interwencyjny 139 KB - 18.09.2019 11:32 Pobierz
Skierowanie na badanie RTG 167 KB - 18.09.2019 11:32 Pobierz
Zespół
Zakład Diagnostyki Obrazowej NSSU
Nasz personel
Kierownik Zakładu
Tadeusz Popiela
prof. dr hab. med.
Zastępca Kierownika
Amira Bryll
dr n. med.
Lekarze medycyny
Tadeusz Popiela
prof. dr hab. med.
Lekarze medycyny
Bartosz Białczyk
Adam Blicharz
Amira Bryll
dr n. med.
Paweł Brzegowy
dr n. med.
Sonia Dyczek
Andrzej Fedak
dr n. med.
Anna Grochowska
Izabela Herman-Sucharska
Magdalena Jakubowska
Krzysztof Kleinrok
Michał Kokoszka
Bożena Kowalczyk
Paweł Latacz
Paulina Marcinek
Magdalena Matuszewska
Barbara Mika
Mateusz Nawrocki
Piotr Obtułowicz
Liliana Podsiadło
dr n. med.
Wojciech Rudnicki
dr n. med.
Tomasz Rymarczyk
Ashenafi Seyoum
Krzysztof Zając
Bartłomiej Łasocha
Elżbieta Łuczyńska
dr hab. n. med.
Lekarze rezydenci
Bernadeta Chyrchel
dr n. med.
Aleksandra Gawrońska
Tomasz Górecki
Anna Gołda
Sylwia Kita
Joanna Kolano
Justyna Malec
Patrycja Matusik
Janina Schwarz
Marcin Sułkowski
Artur Wiatrek
Maciej Wiernik
Technicy RTG
Karolina Bartynowska-Prząda
Fizycy
Łukasz Brandt
Paulina Karcz
dr n. med.
Justyna Kozub
dr n. med.
Lekarze medycyny
Robert Chrzan
dr hab. n. med., prof. UJ
Pielęgniarki
Bogusława Abramowicz
Danuta Cichocka
Ewa Doeringer
Mariola Dunaj
Maria Dziedzic
Marta Herod
Aldona Jach
Beata Klima
Danuta Kos
Monika Krupa
Elżbieta Machlowska
Renata Matusik-Baziak
Jadwiga Natkaniec
Anna Nowak
Krystyna Ptasznik
Danuta Strzeszewska
Joanna Sułowska-Gastoł
Renata Tomera-Bażela
Adrian Tomera-Bażela
Agnieszka Tomerska
Monika Wojtowicz
Barbara Zając
Rejestratorki, Rejestratorzy medyczni
Izabela Gajda
Dominika Kierońska
Kamila Kurleto
Paulina Kwapień
Iwona Kwapień
Anna Kłos
Joanna Leszkowska
Iwona Mieszała
Małgorzata Smajdor
Marta Szymańska
Marta Wolak
Sanitariuszka
Renata Śmiech
Sekretariat
Małgorzata Skała
Technicy elektroradiologii
Teresa Adamczyk
Maciej Baran
Małgorzata Baster
Justyna Berdecka
Iwona Bugajska-Żelazo
Agnieszka Fraś
Bożena Fuczek
Magdalena Giertuga
Małgorzata Głowacka
Justyna Haszczyc
Sabina Jankiewicz
Klaudia Kabacińska
Katarzyna Kańczura
Dominika Komińczyk
Agata Komińczyk
Marcin Konieczny
Dorota Kotula
Wojciech Kozieł
Ewa Kozioł-Piórkowska
Magdalena Krajewska
Halina Kuzaj
Adam Lenart
Martyna Magiera
Grażyna Markiewicz
Elżbieta Monica
Barbara Moskal
Agnieszka Mucha
Katarzyna Oko
Dawid Oleś
Marzena Orzeł
Maciej Ożóg
Agnieszka Pamuła
Anna Pietrzyk
Katarzyna Rakoczy
Łukasz Solawa
Dorota Strzępek-Lewińska
Krystyna Sutor
Teresa Szczypczyk
Bożena Szczypczyk
Małgorzata Szmyr
Barbara Sznitko
Kierownik zespołu techników
Małgorzata Sztymar-Nicpoń
Joanna Szymska
Jolanta Teterycz
Maria Wojtasiewicz
Małgorzata Włodarska
Mariusz Łasak
Kontakt
Zakład Diagnostyki Obrazowej NSSU
Kierownik:
- prof. dr hab. n. med. Tadeusz J. Popiela
Sekretariat Kierownika Zakładu:
- ul. Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
- Budynek B, parter, wejście nr 5
- Sekretariat: Tel. 12 400 14 00
- Fax. 12 400 14 02
- E-mail: rTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rejestracja TK, RTG, Densytometria: tel. 12 400 14 70 w godz. 8:00-17:00
Rejestracja MR: tel. 12 400 14 70, w godz. 8:00-17:00
Rejestracja USG: tel. 12 400 14 70, w godz. 7:00-14:00
Diagnostyka Obrazowa Piersi: tel. 12 400 14 70
Rejestracja:
poniedziałek, środa, czwartek piątek: godz. 7:00-14:30
wtorek: godz. 7:00-18:00
Rejestracja PRACOWNI TOMOGRAFII KOMPUTEROWJ I PRACOWNI ANGIOGRAFII I RADIOLOGII INTERWENCYJNEJ
Pracownia Tomografii Komputerowej
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 14 70
Godziny pracy: 7:30-18:00
Kierownik: lek. med. Anna Grochowska
Badania tomografii komputerowej ze skierowaniem z NFZ wykonywane są w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej
Rejestracja PRACOWNI REZONANSU MAGNETYCZNEGO
Pracownia Rezonansu Magnetycznego:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
Rejestracja: tel. (012) 400 14 70
Godziny pracy: 7:00-18:00
Kierownik: dr n. med. Amira Bryll
Pracownia USG:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 14 22
Godziny pracy: 7:00-14:30
Kierownik: dr n. med. Lilianna Podsiadło
Pracownia Diagnostyki Obrazowej Piersi:
ul. Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków, Budynek B, parter, wejście nr 5
Rejestracja: tel. 12 400 14 70
poniedziałek, środa, czwartek piątek: godz. 7:00-14:30
wtorek: godz. 7:00-18:00
Kierownik: prof. dr hab. med. Elżbieta Łuczyńska
Pracownia Angiografii i Radiologii Interwencyjnej:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 15 11
Kierownik: dr n. med. Paweł Brzegowy
Pracownia Densytometrii:
ul. Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
tel. (012) 400 14 70
Zakład Diagnostyki Obrazowej
Tadeusz Popiela prof. dr hab. med.
Zakład
ul. Jakubowskiego 2, Budynek B - poziom 0
Rejestracja
Nowa Siedziba SU Kraków - Prokocim
Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków
Dotychczasowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego
ul. Kopernika 36, 31-501 Kraków